כל מה שרציתם לדעת על רכבים מסחריים למכירה

בין אם מעוניינים ברכישת רכב מסחרי בליסינג פרטי או תפעולי, יש היצע מבורך כיום בשוק. כמעט כל קונצרן רכבים בימינו מייצר ומשווק רכבים מסחריים מסוגים שונים. צריכים רכב עם קירור לעבודה? אולי מסחרית עם יכולת העמסה מספקת לשיש ובטון? אולי בכלל תצטרכו משאית? בואו נדבר על זה.

ישנם בעלי מקצוע שונים בשוק וארגונים, שעוסקים בתחומים המצריכים שימוש ברכב מסחרים. ישנם לא מעט סוגים של רכבים כאלו, מה שמאפשר לכם לברור את רכב העבודה שלכם בצורה נכונה. כל מה שצריך לעשות, זה פשוט סקר שוק לפני רכישת הרכב. וכמובן שזה רלוונטי גם לגבי חכירת רכב מסחרי בעסקת ליסינג פרטי או תפעולי. קודם כל, בואו נתחיל עם השאלה המתבקשת: רכבים מסחריים למכירה בליסינג או בלוחות המשומשים?

האם כדאי לחכור ולרכוש רכב מסחרי מחברת ליסינג

אם אפשרי לכם, אנחנו נמליץ בחום על חכירת רכבים מסחריים בעסקאות ליסינג תפעולי ופרטי. כיום לקוחות פרטיים נהנים מעסקאות אלו, כמו כן חברות וארגונים. אם תרצו לבחור בעסקת ליסינג תפעולי לרכב מסחרי, כמובן שתוכלו גם לכלול את הטיפולים השונים בעסקה. לשם כך, היא נקראת תפעולית.

אם אתם שוקלים לרכוש רכב דרך לוחות המשומשים, אנחנו נמליץ לכם לחשוב פעמיים. אבל אם אתם בכל זאת מתעקשים לפעול כך, יהיה חשוב לקחת את הרכב לבדיקה בקומפיוטסט. אם לא קומפיוטסט, אז לפחות אצל המוסכניק שלכם. אפשרי גם אצל הפחח, שהוא בעצם יבדוק אם ברכב בוצעו תיקוני פח ונגרמו בו נזקים של תאונות.

מה אני עוד לוקח בחשבון בבואי לרכוש רכב מסחרי

עוד חשוב לקחת בחשבון, את המחירון של הרכב המסחרי. כשאתם חוכרים רכב בליסינג, אתם פחות צריכים לדאוג לגבי ירידת הערך של מחירון הרכב. גם אם המחירון ירד פלאים, עדיין תוכלו ברוב המקרים להחזירו לחברת הליסינג בתום החכירה.

טיפ נוסף מאיתנו, אנחנו נמליץ לכם גם על עסקאות טרייד אין של רכבים מסחריים. במגרשי הליסינג השונים תוכלו למצוא בד"כ גם אפשרויות על החזרת הרכב הישן שלכם בתמורה לאחד חדש. ואם לא חדש, אז לפחות חדש יותר ממה שאתם נוהגים עליו כרגע.

לוחות משומשים VS רכב מסחרי בליסינג תפעולי ופרטי

את האופציה של טרייד אין לרכבים מסחריים בד"כ לא תוכלו למצוא בלוחות המשומשים. אם תמצאו את האופציה הזו, היא תהיה אך ורק דרך סוחרים פרטיים שידועים בתור קומבינטורים לא קטנים. ואם יש לכם ספק לגבי מוכר הרכב, הרי שאין ספק – לא רוכשים את הרכב הזה.

בבואכם לרכוש או לחכור רכב מסחרי מחברת ליסינג, אתם יודעים בדיוק מי היא החברה ויודעים שהיא בעלת מוניטין. כמו כן, אתם יודעים שהיא תהיה שם בעבורכם אם תיתקלו בבעיה כזו או אחרת לאחר הרכישה. זאת, אף אחד לא יכול להבטיח לכם בשוק הפרטי.