עורך דין תעבורה תל אביב

ישראל היא מדינה בה יש לא מעט תאונות דרכים. תאונות הדרכים הללו יכולות להיגרם בגלל בעיות תשתיתיות, יכולות להיגרם בגלל בעיות טכניות של הרכב ויכולות להיגרם מסיבות אנושיות שהן הגורם העיקרי לתאונות הללו. הגורם האנושים יכול להיות עם או בלי שליטה אך מה שבטוח הוא שמי שמעורב בתאונת דרכים מכל סוג שהוא ומכל סיבה שהיא מבחינתו חייב ייצוג של עורך דין מומחה שיסייע לו. עורך דין תעבורה תל אביב כמו בכל מקום אחר בארץ הוא זה שיסייע לנהג להתגבר על הבעיה בין אם היא בצורת שלילה, נקודות, קנס כספי או כל עונש אחר.

מקרים בהם יש צורך בייצוג של עורך דין

  • תאונות עם נפגעים – כל תאונה עם נפגעים ובעיקר כשמדובר על נפגעים קשים או חלילה הרוגים, מצריכה סיוע של עורך דין תעבורה תל אביב כמו כל מקום אחר בארץ. עורך דין במקרה כזה יכול לסייע הן למי שמואשם והן למי שמאשים. עורך דין תעבורה מכיר את כל דקויות החוק ויכול לסייע רבות במקרים מעין אלו.
  • נהיגה בשכרות – נהיגה בשכרות היא מצב שמחייב סיוע של עורך דין תעבורה. איך יודעים שמישהו נהג בשכרות? באמצעות מכשיר הינשוף אשר בודק רמת אלכוהול בנשיפה. אך גם אם הבדיקה הראתה שאתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול זהו עוד לא סוף פסוק. עם עורך דין מיומן תוכלו לבדוק האם הבדיקה התבצעה בצורה תקינה והאם הבדיקה שנעשתה אמינה. סיוע של עורך דין במקרה כזה יכול להיות ההבדל בין שלילה לבין אי שלילה.
  • דו"חות על מהירות – על דו"חות כאלו אין שליטה מכיוון שהם ניתנים על ידי המכשיר באופן אוטומטי. יש לא מעט אנשים שמופתעים לקבל דו"ח כזה אך גם זה לא סוף פסוק. אם מישהו עבר את המהירות וקיבל דו"ח כזה הוא יכול עם עזרת עורך דין האם הוא "כשר", האם הבדיקה הספציפית אמינה מספיק והאם הוא באמת עבר על המהירות המותרת.
  • כל עבירת תעבורה אחרת – עורך דין עבורה תל אביב כמו בכל מקום אחר בארץ, יכול לסייע בכל מקרה של משפט תעבורה. משפט כזה יכול להיות על דברים "קלים" כמו אי ציות לרמזור כהולכי רגל, ועד למעבר רכב באור אדום מלא וכל מה שביניהם. כל משפט תעבורה יעבור טוב יותר עם ייצוג של עורך דין מוסמך וכדאי לשקול את זה.

עורך דין לענייני תעבורה הוא אחד שמכיר את רזי החוק על בוריים.  גם אם הואשמתם במשהו משמעותי וגם אם נראה לכם שזהו, רישיון הנהיגה עומד להישלל מכם ללא מעט זמן אל תתייאשו. עם עורך דין מנוסה ובעל ניסיון רב אתם יכולים להיות מופתעים מאוד מהתוצאות. יש מקרים בהם עורך דין כזה הופך את הקערה על פיה.