פורץ רכבים עם רישיון

אחד הדברים המציקים ביותר בחיים הם – שנתקעים מחוץ לרכב ללא מפתח, שמפתחות הרכב ננעלו ברכב או כאשר ישנה תקלה במנעול. מקרים אלו, לרוב קורים דווקא שאתם ממהרים לפגישה או להוציא את הילד מהגן – טוב חוק מרפי לא פוסח על אף אחד. אז מה עושים? דבר ראשון קחו נשימה ארוכה ואל תפעלו מתוך לחץ, שהרי לחץ במקרים אלו הוא אינו יעיל כלל וכלל. דבר שני, נסו לבדוק אם השארתם מפתח רזרבי במקום כל שהוא, אולי תא המטען פתוח? אך כמובן שאם אין מנוס ולא נמצא מפתח רזרבי, או שבכלל מדובר בתקלה בדלת הרכב – הזמינו פורץ רכב מוסמך עם רישיון.

למה חשוב להזמין רק פורץ מוסמך עם רישיון?

כיום לא כל אחד יכול להיות פורץ מנעולים ולפרוץ רכבים, הרי לכאורה המושג פורץ נשמע די מרתיע, אך כמובן במקרה הצורך הוא יעיל. על מנת לעסוק כפורץ מנעולים מוסמך, על בעל המקצוע לקבל רישיון לעסוק בתחום ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים נוספים ולהציג תעודת יושר עם עבר פלילי נקי. כאשר מזמינים פורץ רכבים, חשוב לבחור בבעל מקצוע בעל ניסיון ורישיון לעסוק בתחום מכמה סיבות מרכזיות:

עבירה פלילית לכל דבר ועניין

אדם שפורץ לבתים או לרכבים ללא רישיון, גם אם מדובר באישור של הרכב, מדובר בעבירה פלילית לכל דבר ועניין וודאי לא תרצו להיות שותפים לדבר עבירה. מעבר לכך, כאשר אתם מזמינים פורץ, וודאו כי הוא מחזיק ברישיון זה ואף בקשו לראות את התעודה בעיינכם.

נזק בלתי הפיך לדלת הרכב

אדם שעוסק בפריצת בתים ורכבים ללא רישיון, הוא כמובן "חאפר" וודאי שמקצועיותו אינה רבה, מעבר לכך הוא יכול לגרום לכם נזק בלתי הפיך לדלת הרכב שיעלה לכם בסופו של דבר כסף רב, לכן אל תתפשרו כלל וכלל על הצגת רישיון, טרם עבודתו.

אז איך בכל אופן נזהרים מ"חאפרים" ללא רישיון?

בכל מקרה בו הנכם זקוקים למנעולן או פורץ רכבים, נסו לבקש המלצות מחברים או מכרים שיוכלו להמליץ לכם על פורץ מיומן ובעל ניסיון רב, אם לא מצאתם אחד שכזה, תוכלו לברר בפורטלים שונים המציעים מגוון בעלי מקצוע עם דירג והמלצות הגולשים. בכל מקרה כאשר הנכם מתקשרים לבעלי מקצוע, תנסו לשאול שאלות ובדקו מהן התגובות, אם הוא נשמע לכם מפוקפק, עברו להבא בתור.