משדרגים מנעול של הבית? דגשים חשובים שיעזרו לכם לבדוק אמינות של מנעולן

התקנתם דלת חדשה או שדרגתם אך ורק את המנעול שלה? אתם מחפשים מנעולן מקצועי שיוכל לעזור לכם, ובעיקר כזה שיספק לכם את השירות שבו אתם מעוניינים? אם כן, תוכלו למצוא היום לא מעט מנעולנים המציעים את שירותיהם לקהל הרחב, אולם לא כולם, בהכרח, הם הכתובת הנכונה שאליה כדאי לפנות. כיצד תדעו שהמנעולן שפניתם אליו אמין ומקצועי? הנה כמה דגשים שכדאי לכם להתייחס אליהם בנושא, דגשים שיעזרו לכם בכך:

  1. תעודת מקצוע והסמכה רלוונטית – אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לזכור בעת החיפוש אחר מנעולן אמין, מתייחס להכשרתו. אם אתם מחפשים מנעולן בחולון של חברת רב בריח, בדקו מולו האם יש לו תעודת מקצוע רלוונטית והאם עבר את כל ההכשרות הנדרשות בתחום. מנעולנים המציעים את שירותיהם מטעמן של חברות ידועות הם פתרון מצוין ודרך טובה לוודא שאכן מדובר בבעל מקצועי מיומן ובעיקר גם אמין, ובכל זאת, יש לבדוק זאת מולו גם באופן ישיר ולוודא שאכן כך הדבר. במקביל חשוב לבקש ממנו, כבר עם הגעתו אליכם, לראות תעודה מזהה, המוכיחה כי הוא אכן הכתובת שפניתם אליה קודם לכן.
  2. מחיר השירות – באופן כללי שירותיו של המנעולן הם מגוונים ומוצעים בטווח של מחירים. במידה והוא הגיע אליכם אולם מכל סיבה שהיא לא ביצע כל החלפה או תיקון, עלות הביקור נעה בין 250 ₪ ל – 350 ₪. במידה והוא דורש יותר מכך, מדובר במחיר גבוה מאד. אם המנעולן שהזמנתם החליף את מנעול הדלת, המחיר עבור העבודה ינוע בין 550 ₪ ל – 680 ₪. החלפה של צילינדר ושכפול מפתח יעלו לכם בין 490 ₪ ל – 590 ₪ והחלפת צילינדר ללא בקרת שכפול תעלה לכם בין 380 ₪ ל – 490 ₪. בדקו מראש מהי העלות, ואם אתם מתלבטים, פנו לכמה מנעולנים שונים ובקשו מהם מידע על טווח המחירים.
  3. אם השירות שקיבלתם לא היה תקין, התלוננו על כך – כדי שלקוחות אחרים וגם אתם, בפעם הבאה, תוכלו ליהנות משירות מקצועי וטוב יותר, אם הזמנתם מנעולן ומסיבה כלשהי לא הייתם מרוצים, התלוננו על כך בפני נציגי החברה מטעמה הוא הגיע וספרו בהרחבה על פרטי המקרה. חברות מקצועיות המתמחות בתחום עושות ככל שביכולתן כדי לספק ללקוחותיהן את השירות המקצועי והטוב ביותר. במקרים של בעיות כלשהן עם עובדים מטעמן, הם תדענה כיצד למגר את התופעה ולאפשר ללקוחותיה ליהנות משירות ברמה גבוהה בפעם הבאה.
  4. המלצות מחברים או בני משפחה – אם תוהים למי לפנות, התייעצו עם חברים קרובים ובני משפחה ובקשו מהם המלצות למנעולנים מקצועיים ואמינים. המלצות ממקור קרוב הן דרך מצוינת לאתר בעל מקצוע מתאים שניתן לסמוך עליו, בעל מקצוע שיספק לכם את השירות שלו אתם נדרשים ויעמוד לרשותכם ברגע האמת. אל תהססו ובקשו המלצות חשובות אלו שתוכלנה לעזור לכם לקבל את ההחלטה.

לא משנה איזה תיקון נדרש לדלת או באיזה מנעול חדש אתם מעוניינים, חשוב שתפנו אך ורק למנעולן מקצועי ואמין, בעל ניסיון בתחום. פנו למנעולן של חברה מוכרת וודאו שהוא אכן מציע לכם את השירות שלו אתם זקוקים.