הכל אודות ליסינג פרטי

אם אתם רוצים לקנות רכב אך אין לכם את התקציב בדרוש אתם יכולים לבחור במסלול של ליסינג פרטי עם מימון של 100 אחוזים מהמחיר. אמנם זה נשמע לכם כמו דבר בדיוני הרי מי יעניק לכם מימון  100 אחוז, אך תתפלאו, זה שירות שמצליח מאוד בארץ ונותן לאנשים את היכולת לרכוש רכב חדש.

מהו ליסינג פרטי 100 אחוז מימון?

ליסינג פרטי 100% מימון הוא למעשה תהליך קנייה בו ניתן לכם כל המימון הנדרש להשלמת הקנייה. בטח אתם רוצים לקנות רכב חדש אך אתם מבינים כי הוא יעלה לפחות 70 אלף שקלים, 70 אלף שקלים שאין לכם. לעתים רכב משפחתי יעלה גם יותר מ-100 אלף שקלים אפילו כשלא מדובר על רכב יוקרה. במצבים כאלו ליסינג פרטי 100% מימון יסייע לכם ותינתן לכם יכולת לקבל את הרכב בלי לשלם את כל הסכום, אך תצטרכו לשלם אותו בתקופת זמן מוגבלת שאותה קבעתם כבר בעת הקנייה. חלק נכבד מהישראלים שרוכשים בימינו רכבים משתמשים בשיטה הזו בשל העלויות הגבוהות לרכב.

מה היתרונות של מסלול קנייה זה?

ליסינג פרטי 100% מימון מכיל יתרונות רבים כאשר היתרון הראשון הוא כמובן היכולת להתמודד עם עלויות כה גבוהות לרכב פרטי. ברגע שאתם רוצים לרכוש רכב משפחתי אתם צריכים לפנות חלק נכבד מהתקציב ולעתים גם החסכונות שלכם למשימה. למרות שאתם בטוחים שיהיה לכם את הכסף בהמשך, אתם צריכים את הרכב עכשיו ולא יכולים להמתין. ליסינג פרטי 100% מימון נותן לכם אפשרות להתמודד עם התשלומים למשך 24 או 36 חודשים, לעתים אפילו יותר, כך שאתם משלמים בכל חודש חלק קטן ממש ולעתים אפילו בלי מקדמה גדולה בהתחלה. כמו כן, תוכלו לרכוש רכב חדש ויקר שלא הייתם יכולים להרשות לעצמכם ללא מסלול זה.

כיצד נמצא ליסינג ב-100 אחוז מימון?

כדי למצוא את הליסינג שיספק לכם מימון ב-100 אחוזים אתם צריכים לחפש סוכנויות רכב וחברות ליסינג באינטרנט. יש סוכנויות פרטיות ויש חברות גדולות שפרוסות בכל רחבי הארץ ורק נשאר לכם להשוות את ההצעות ולבחור. יכול להיות שבמהלך סקר השוק תגלו שיש אפשרויות רבות מאוד אז אנו ממליצים לכם להתמקד בחברות שפועלות באזור מגורכם וכמובן גם בחברות שזכו להמלצות על השירות ועל התנאים שהן מציעות, עדיף ממקור אישי שנחשב לאמין יותר. כמו כן תמיד תוכלו לברר בעצמכם עם החברות בשיחת טלפון, להתרשם ואז לבצע את ההחלטה באופן שקול יותר.

כיצד מתבצע תהליך קניית הרכב?

תהליך קניית הרכב בתהליך של ליסינג פרטי 100% מימון צריך קודם כל להתחיל בבחירת סוג הרכב שאתם מעוניינים לבחור. לא כדאי להתחיל תהליך של חיפוש רכב בלי שאתם יודעים איזה רכב אתם רוצים, ואם עוד לא החלטתם תוכלו לבחור 2-3 רכבים ובמהלך סקר השוק בבחירת החברה כבר תחליטו מה תרכשו. לאחר מכן אתם צריכים לחפש את החברות המתאימות ולסנן אותן עד שתגיעו לחברה הטובה ביותר. אחרי שבחרתם את הרכב תצטרכו להציג בפני החברה את יכולות ההחזר שלכם על ידי מסמכים כמו למשל הון עצמי, תלושי משכורת וכולי, כדי לקבל תנאים אטרקטיביים למימון ככל הניתן.

אלו שיקולים קיימים בבחירת החברה?

יש מגוון רחב של חברות שונות שמציעות ליסינג פרטי 100% מימון ולכן אתם חייבים לסנן אותן היטב בעיקר לפי שני פרמטרים. ראשית, הרכבים שיש ברשות החברה. אם אין את הרכב שאתם רוצים היא למעשה לא יכולה להציע לכם שום דבר אטרקטיבי. שנית, האטרקטיביות של הצעת המימון. יכול להיות שהריבית תהיה שונה מחברות אחרות, פריסת התשלומים וכן הלאה.